Raksti

Stroma, papildus mazumtirdzniecībai, jau vairākus gadus aktīvi sadarbojas ar sabiedriskajām iestādēm – viesnīcām, skolām un citām iestādēm. Laika gaitā uzkrātā pieredze palīdz rast risinājumu katram atsevišķam gadījumam, izgatavojot preces pēc katra klienta pieprasījuma un vajadzībām, par konkurētspējīgām cenām un ar labu servisu.

Mūsu klientu lokā Kiprā ir tādas viesnīcas kā Lordos beach Hotel, Golden Coast beach Hotel, Golden Bay beach hotel, Sun Hall beach Hotel, Rodon Hotel Agros, Cleopatra Hotel un citas. Latvijā – viesnīca “Park Hotel Latgola” Daugavpilī un „Sunny Dune” Saulkrastos un citur - Grieķijā, Spānijā un Lielbritānijā.

Priecāsimies par sadarbību arī ar Jums!

Par Jums interesējošiem jautājumiem, pasūtījumiem vai pieprasījumiem lūdzu sazinieties ar mums „Kontakti”.

Dr.Chris Idzikowskis, miega eksperts un speciālists, jau 1988.gadā savā pētījumā secināja, ka gulēšana ērtā, Jums piemērotā gultā, salīdzinājumā ar gulēšanu nepiemērotā un nekomfortablā gultā, sniedz apmēram papildus 42 minūšu ilgu miegu un ir  4 reizes efektīvāks veids labam nakts miegam nekā citi miegu stimulējoši līdzekļi.

Tāpēc, ja vēlaties uzlabot savu miega kvalitāti un ik rītu pamosties labā omā, viena no vissvarīgākajām lietām, kas Jums jādara – pārliecinieties par Jūsu matrača kvalitāti un piemērotību tieši Jums.

Apmeklējiet Sleep Council Bed MOT, kas palīdzēs pārbaudīt Jūsu matrača kvalitāti!

sweet dreams02

Reģistrēt preces garantiju